agencja reklamy | studio graficzne

drukarnia wielkoformatowa

PRZEJDŹ DO BLOGU


BLOG

NASZE WYBRANE REALIZACJE ORAZ ARTYKUŁY

26.06.2020

Wykonanie dodruku wizytówek w dwóch rodzajach.

Dodruk offsetowy został wykonany wg ustalonych wcześniej z Klientem wzorów, dodatkowo projekt z godzinami na reversie został zalminowany obustronnie folią mat a projekt z datą następnej wizyty nie, po to by łatwo było po nim pisać.


Blog
Blog
Blog

25.06.2020

Projekt druk i montaż reklamy na auto.

Kolejne zlecenie na kompleksowe oklejanie pojazdu. Autorski projekt został przygotowany wg ustaleń z klientem a po jego poprawkach i akceptacji wydrukowany i wycięty z folii polimerowej. Po przygotowaniu całości grafik i ustaleniu terminu montażu pojazd został oklejony wg projektu.

Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog

23.06.2020

Odświeżenie grafiki logo oraz projekt druk i montaż reklamy na pojeździe.

Po akceptacji odświeżonej grafiki logo oraz projektu oklejania tyłu pojazdu Klient zdecydował się na wydruk na folii wylewanej odblaskowej na klapie oraz OWV na szybie pojazdu. Po wydruku i wycięciu naklejki zostały odpowiednio przygotowane do aplikacji i naklejone wg ustalonego wzoru z Klientem.


Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog

22.06.2020

Wykonanie projektu z nowymi danymi osobowymi i druku wizytówek z kodem QR.

Ustalony projekt został zaktualizowany o dane kolejnego pracownika, następnie na ich podstawie wygenerowaliśmy kod QR, który po zeskanowaniu przez telefon automatycznie zapisuje dane w książce kontaktów. Wydruk offsetowy, jednostronny, nielaminowany.


Blog
Blog
Blog

19.06.2020

Wykonanie projektu i druku magnesów na lodówkę z danymi firmy.

Wydruk został wykonany na folii matowej a następnie naklejony na folię magnetyczną i docięty do formatu 5x5cm.


Blog
Blog
Blog

18.06.2020

Wykonanie projektu i druku naklejek.

Zlecenie polegało na zaprojektowaniu i druku na folii samoprzylepnej dwóch apetycznych naklejek dla branży gastronomicznej.


Blog
Blog
Blog

16.06.2020

Wykonanie projektu i druku banerów reklamowych.

Projekt banerów został wykonany pod gotowe podesłane od Klienta logo. Po wyschnięciu druku banery zostały okute i przekazane do odbioru.


Blog
Blog
Blog

15.06.2020

Wykonanie druku i montażu tabliczek i naklejek podłogowych dla krytej pływalni.

Dodatkowy wydruk oznaczeń informacyjnych związanych z obostrzeniami zwiazanymi z koronawirusem. Naklejki podłogowe oraz tabliczki zostały wydrukowane na folii a następnie naklejone na podkłady z PCV i podklejone taśmą do montażu a w przypadku naklejek z oznaczeniami odległości zalaminowane specjalnym laminatem podłogowym, wycięte ploterowi i naklejone w wyznaczone miejsca na pływalni.


Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog

11.06.2020

Wykonanie 3 sztuk tablic PCV.

Wydruk został wykonany z pliku dostarczonego przez Klienta na folii błyszczącej, następnie naklejony maszynowo na płyty PCV 3mm i docięty do formatu.


Blog
Blog
Blog

09.06.2020

Projekt, druk i dostawa banerów do nowego oddziału wypożyczalni.

Banery wielkoformatowe zostały wydrukowane, połączone i okute wg ustalonych wzoró i wymiarów a następnie wysłane do nowego oddziału wypożyczalni w Wolsztynie.


Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog

08.06.2020

Oklejenie pojazdu dla "wypozyczalna24.net" z Jastrzębia-Zdroju.

Nowy samochód w flocie został oklejony wg wcześniej ustalonego wzoru. Folia polimerowa barwiona w masie została wycięta ploterowo i wyklejona na bocznych drzwiach oraz tylnej klapie.


Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog

06.06.2020

Wykonanie projektu i druku plakatu A3 i grafiki na telebim.

W tym zleceniu wykonaliśmy spójne graficznie projekty dla reklamy kina samochodowego organizowanego w naszym mieście. Plakaty zostały wydrukowane cyfrowo na papierze kredowym 130 gram i docięte do formatu A3.


Blog
Blog
Blog

04.06.2020

Projekt oraz druk banerów.

Po poprawkach i akceptacji wzorów banery zostały wydrukowane oraz okute i przekazane do montażu na Klientowi z Jastrzębia-Zdroju.


Blog
Blog
Blog
Blog

03.06.2020

Wykonanie spójnego porjektu banerów i wizytówek oraz ich druk.

Projekty zostały wykonane w stylistyce nawiązującej do działalności firmy czyli sprzedaży paneli ogrodzeniowych, po ich akceptacji przez Klienta wykonano druk solventowy baneru oraz offsetowy wizytówek.


Blog
Blog
Blog
Blog

01.06.2020

Projekt oraz druk naklejek na samochód.

W tej realizacji Klient prosił o przygotowanie naklejek wg podanych wymiarów do samodzielnego montażu na pojeździe. Zaakceptowany autorski wzór został wydrukowany na folii a następnie docięty, spakowany i przekazy do wysyłki kurierowi.


Blog
Blog
Blog
Blog

29.05.2020

Wykonanie druku banerów oraz szyldu z PCV.

Zlecenie polegało na ekspresowym druku z projektów przekazanych od Klienta 2 sztuk banerów wielkoformatowych, łączonych oraz laminowanej tablicy PCV do nowego lokalu gastronomicznego.


Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog

27.05.2020

Wykonanie tabliczki na klucze z dibondu.

Wydruk na folii został naklejony na płytę kompozytową plastikowo-aluminiową 3mm a następnie zalaminowany i przekazany klientowi.


Blog
Blog
Blog

25.05.2020

Wykonanie projektu i druku baneru reklamowego.

Po akceptacji wzoru baner został wydrukowany i okuty a następnie przekazany do Klienta.


Blog
Blog
Blog

22.05.2020

Wykonanie druku naklejek podłogowych.

Naklejki podłogowe z informacją o wymaganym odstępie zostały wydrukowane na folii matowej a następnie zalaminowane specjalnym laminatem podłogowym z atestem i wycięte ploterowo wg kształtu. Po pocięciu na arkusze zostały przekazane Klientowi.


Blog
Blog
Blog

22.05.2020

Wykonanie projektu oraz montażu reklamy na pojeździe.

Zlecenie polegało na projekcie, druku oraz montażu reklamy z folii polimerowej na pojeździe marki Fiat Ducato Maxi dla pomocy drogowej „Rojek” z Jastrzębia. Wydruk solventowy odporny na warunki atmosferyczne został odpowiednio przygotowany i naklejony na pojazd wg zaakceptowanego wzoru.


Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog

21.05.2020

Wykonanie projektu i szybkiego druku banerów.

Proste banery reklamowe z informacją o sprzedaży dla agencji nieruchomości z Jastrzębia. Po wydruku i okuciu banery zostały dostarczone prosto do siedziby Klienta.


Blog
Blog
Blog

21.05.2020

Wykonanie montażu folii OWV na tylnej szybie samochodu.

Klient dostarczył gotowy wydruk na folii OWV wykonany wg projektu firmy zewnętrznej do zamontowania na tylnej szybie swojego pojazdu.


Blog
Blog
Blog

20.05.2020

Kompleksowe zlecenie druku i montażu tabliczek, naklejek oraz folii na drzwi.

Kryta pływalnia z Jastrzębia zleciła zapotrzebowanie na specjalne tabliczki z oznaczeniami oraz montaż dwóch typów folii na kilkoro drzwi. Po pomiarze, dopasowaniu kolorów i akceptacji wzorów tabliczek i naklejek wykonaliśmy ich druk. Tabliczki PCV od spodu zostały oklejone folią do bezpośredniego montażu na ścianie a drzwi wyklejone folia RAL oraz mrożoną przez naszego pracownika w umówionym terminie.


Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog

19.05.2020

Oklejenie skutera wodengo i pojazdu osobowego oraz druk wlepek.

Zlecenie polegało na wykonaniu projektu i montażu reklamy na dwóch pojazdach. Projekty zostały przygotowane i poprawione wg wytycznych klienta a następnie naklejone w ustalonych miejscach. Dodatkowo klient zamówił kilka wzorów naklejek / wlepek w różnych wielkościach.


Blog
Blog
Blog
Blog
Blog
Blog

15.05.2020

Wykonanie szyldu PCV z logo oraz naklejek na auto.

Wydruk szyldu z logo został starannie docięty i naklejony na laminatorze na podłoże PCV. Naklejki zostały wycięte z czarnej folii, wybrane a następnie naklejone na folię transportową do bezpośredniego przenoszenia na tylne klapy pojazdów.


Blog
Blog
Blog
Blog

15.05.2020

Wykonanie zestawu tabliczek PCV oraz naklejek.

Tabliczki PCV zostały wydrukowane i wykonane wg zaakceptowanych projektów. Wzory z godzinami posiadają kieszonki A5 z plexi z możliwością wymiany treści / godzin, dodatkowo klient zamówił naklejki wycinane ploterowo z numerami stolików.


Blog
Blog
Blog
Blog

14.05.2020

Wykonanie rejestracji na wzór oryginału na samochodowy bagażnik rowerowy.

Projeki i druk tabliczki PCV z nadrukiem numeru rejestracyjnego do zamocowania na bagażniku.


Blog
Blog
Blog

12.05.2020

Kompleksowa usługa projeku i druku logo, wizytówek oraz banerów reklamowych dla warsztatu samochodowego.

Zlecenie polegało na zaprojektowaniu logotypu wg wytycznych Klienta, a po jego akceptacji spójnego projektu wizytówek i banerów z nowym logo wraz z wykonaniem druku.


Blog
Blog
Blog
Blog

08.05.2020

Projek i wydruk dwóch banerów reklamowych.

Wykonanie projektu oraz druku dwóch sztuk standardowych banerów dla firmy z okolic Jastrzębia.


Blog
Blog
Blog

06.05.2020

Projek i wydruk banerów reklamowych.

Autorski projekt baneru dla nowego Klienta z branży budowlanej. Po poprawkach i akceptacji projekt został przekazany do druku wielkoformatowego w ilości dwóch sztuk, a następnie okuty i spakowany do wysyłki.


Blog
Blog
Blog
Blog

05.05.2020

Projek i wydruk banerów reklamowych.

Zlecenie dotyczyło projektu i druku kilku sztuk banerów o standardowym wymiarze 200x100 cm. Klient prosił o wykonanie wzoru pasującego do wcześniej zaprojektowanego przez nas logo i wizytówki.


Blog
Blog
Blog
Blog

04.05.2020

Druk i plotowanie naklejek z folii.

Zlecenie druku i wycinania naklejek z logo na kaski robotnicze. Wydruk został wykonany na samoprzylepnej folii matowej a następnie wycięty na arkuszu 1m2 wg ustalonego z Klientem kształtu i wielkości.


Blog
Blog
Blog

30.04.2020

Wydruk kopert C5.

Jak poprzewdnio zlecenie dotyczyło dodruku i wysyłki kopert C5, 80 gram z poddrukiem zaklejanych na pasek HK. Wtdruk został wykonany wg pliku Klienta, a następnie spakowany i przekazany kurierowi.


Blog
Blog
Blog

27.04.2020

Wydruk kopert C5.

Ponowne zlecenie druku dla naszego stałego Klienta na koperty C5, 80 gram z poddrukiem zaklejane na pasek HK po krótszym boku. Po wydruku wzoru wg pliku Klienta koperty zostały spakowane i przekazane do wysyłki.


Blog
Blog
Blog
Blog

27.04.2020

Projekt i druk banerów reklamowych.

Wykonanie projektu i druku dwóch banerów dla firmy z Jastrzębia-Zdroju. Banery zostały wydrukowane na standardowym materiale w technologii solventowej a następnie docięte okute i przekazane do klienta.


Blog
Blog
Blog
Blog

24.04.2020

Projekt i montaż naklejek wycinanych z folii mrożonej.

Zlecenie polegało na oznaczeniu drzwi wejściowych dworca autobusowego. Specjalna folia mrożona dająca efekt "mlecznej/mrożonej szyby" została wycięta wg ustalonego z Klientem wzoru, przeniesiona na folię transportową i wyklejona na docelowych drzwiach od strony zewnętrznej.


Blog
Blog
Blog

19.04.2020

Wydruk kopert C5.

Dodruk został wykonany na standardowych białych kopertach 80 gram o formacie C5 z poddrukiem, zaklejanych na pasek HK po krótszym boku wg wcześniej zaprojektowanego specjalnie dla Klienta wzoru, następnie spakowane i przekazane do wysyłki kurierem.


Blog
Blog
Blog

15.04.2020

Projekt druk i plotowanie naklejek z folii.

Naklejki zostały zaprojektowane i zaakceptowane wg ustaleń z Klientem a następnie wydrukowane na folii matowej i wycinane ploterowo na arkuszu 1m2.


Blog
Blog
Blog

10.04.2020

Projekt i druk plakatów wielkoformatowych A0.

Zostały one wydrukowane na papierze plakatowym whiteback 150g, następnie docięte do formatu i przekazane klientowi.


Blog
Blog
Blog

9.04.2020

Projekt, druk i montaż reklamy na samochód.

Zlecenie oklejenia samochodu Ford Transit dla firmy Elekto Mario z Krzyżanowic. Wydruk solventowy odporny na warunki atmosferyczne został wykonany na folii polimerowej, następnie folia została wycinana ploterowo i naklejona wg zaakceptowanego wzoru.


Blog
Blog
Blog

KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

790 303 923

biuro@e-prospect.pl

Jastrzębie-Zdrój
ul. Harcerska 1B